1. Ігрові автомати »
  2. Гральні автомати безкоштовно »
  3. Dead Or Alive – опис ігрового апарата

Dead Or Alive – опис ігрового апарата

Грати на гроші

Онлайн-слот Живим Чи Мертвим співробітники компанії NetEnt презентували 10 листопада 2013 року. Він присвячений тематиці Дикого Заходу та сподобається всім любителям пригод. П’ять барабанів, дев’ять ліній для активації, спеціальні символи та безкоштовні обертання (фріспіни) – це лише частина технічних параметрів, які сприятимуть отриманню максимальної грошової виплати в розмірі х2500.

Основні характеристики

Перш ніж перейти до грального процесу, гравцю варто ознайомитися з правилами та технічними характеристиками відеослоту Dead Or Alive. До його головних параметрів відносяться:

  • п’ять барабанів;
  • дев’ять ліній з можливістю активації будь-якої непарної кількості;
  • Дикий символ (лист з написом «Wanted»);
  • знак Розкиду (схрещені револьвери);
  • безкоштовні спіни (12 штук з можливістю їх продовження).

На кожну активну лінію пропонується поставити 1-10 монет. Вартість однієї – 0,01-0,5 євро. Показник теоретичного повернення виграшів встановлений на рівні 95,03%. Дисперсія – висока. Виграш може досягати х2500 за умови, якщо гральний процес буде проходити з максимальними ставками.

Спеціальні символи та їх функції

Лист з написом «Wanted» – це Дикий символ. Він призначений для заміщення інших знаків та сприяє утворенню нових призових послідовностей. Три, чотири або п’ять Wild дозволять виграти х25, х150 або х1500.

Схрещені револьвери – це Scatter. Це єдиний символ, який оплачується від двох штук на екрані. За два-п’ять знаків Розкиду можна отримати х2-х2500.

Призові ігри

В гральному слоті Живим Чи Мертвим можна отримати доступ до 12 безкоштовних обертань з подвійним множником. Вони стартують відразу після випадання на екрані від трьох Скатерів. Гральний процес відбувається за попередньою ставкою. Серію фріспінів можна продовжити ще на п’ять штук, дочекавшись появи на екрані п’яти Диких символів. Вивчайте особливості апарату Dead Or Alive, тисніть на кнопку «Start» та вигравайте гроші після успішних обертань.

ToTop