1. Ігрові автомати »
  2. Скачати ігрові автомати »
  3. Ігровий автомат Dolphin’s Pearl про підводні скарби

Ігровий автомат Dolphin’s Pearl про підводні скарби

Грати на гроші

Ігровий автомат Перлина Дельфіна входить в колекцію кращих ігор компанії Novomatic. Він випущений в 2008 році та присвячений морській тематиці. Онлайн-аппарат відрізняється високим показником RTP на рівні 95,13%. Під час гри на гроші можна виграти максимальну виплату х5000.

Основні характеристики

Dolphin’s Pearl – п’ятибарабанний гральний автомат, в якому провайдером передбачено:

  • дев’ять регульованих ліній;
  • ризик-гру;
  • Дикий символ (дельфін);
  • Scatter (перлина);
  • раунд безкоштовних обертань (15 штук).

Діапазон ставок гравець може регулювати на власний розсуд. Мінімально на лінію пропонується поставити 1 кредит, а максимально – 100. Дисперсія – середня.

Опис спецільних символів

В апараті Перлина Дельфіна передбачено два спеціальних символи – Wild і Scatter. Дикий знак представлений зображенням дельфіна та необхідний для заміни інших знаків. В результаті цього можуть сформуватися нові виграшні комбінації. Для Вайлда передбачені максимальні коефіцієнти виплат – від х2 до х9000.

Перлина – це символ Розкиду. Його перевага в тому, що він може з’являтися в різних місцях на екрані, без прив’язки до активних ліній. Після випадання від трьох Скатерів стартує серія з 15 безкоштовних спінів. Всі виграші, отримані під час їх використання, будуть збільшуватися в три рази.

Бонусні раунди

Після отримання виграшу не обов’язково відразу оформлювати заявку на виведення, адже можна зіграти в ризик-гру. Згідно її правил, гравцю необхідно правильно вказати колір масті обраної карти. Якщо відповідь буде правильною, то виграш збільшиться в два рази. В разі поразки попередньо зроблена ставка анулюється і гравець при цьому нічого не отримає. Ознайомтеся з правилами і функціоналом автомату Dolphin’s Pearl, скачуйте на телефон та переходьте до гри з оптимальними ставками.

ToTop