1. Ігрові автомати>
  2. Бездепозитний бонус за реєстрацію>
  3. Evolution

Evolution – нестандартний ігровий автомат

Грати на гроші

Evolution – це нестандартний ігровий автомат, при створенні якого була використана ідея еволюції живих істот на одній з планет у Всесвіті. Любителям біології і фантастики точно сподобається розробка відомої шведської компанії NetEnt. На 5 барабанах можна побачити найпростіші організми та схрещені види дивних тварин, яких не існує в реальному житті. Крім унікального оформлення гра потішить користувачів великою кількістю спеціальних символів, призових фріспінів, високими виграшними коефіцієнтами та іншими опціями. Реліз слота відбувся 11 листопада 2013 року.

Попередні налаштування в основній грі

Віртуальний слот Еволюція пропонує зіграти на ігровому полі з 5 барабанами та 25 лініями виплат. Кількість активних ліній – фіксований показник, тому змінити її не можна. Відповідно, ставити потрібно відразу на всі. Кожна з активних ліній приймає ставку від 1 цента до 5 доларів. Максимальний бет на спін – 125 доларів. На панелі управління гравець може відрегулювати кількість монет ставки вартістю від 1 до 50 центів. Кнопка «Max Bet» дозволяє поставити на кон максимальну суму за допомогою одного кліка.

Комбінації формуються з трьох (і більше) однакових символів на одній лінії. Починатися призові поєднання повинні з першого барабана. Найбільш високооплачувані символи у грі – незвичайні космічні звірята. За кожну комбінацію можна отримати до 500 монет. Виграшів в кожному раунді буває по кілька штук. Всі виплати за спін підсумовуються. У таблиці виплат геймерам запропонована більш докладна інформація про всі стандартні множники символів, правила та бонуси. Згідно з інформацією від розробника, в азартній грі 96,3% ставок повертається гравцям.

Wild та Scatter: спеціальні символи ігрового слота

Онлайн-апарат Evolution пропонує геймерам два спеціальних символа в азартній грі:

  • Wild –відповідний напис на символі. Ця картинка не оплачується окремо, тому що випадає тільки на 2, 3, 4 та 5 барабанах. Однак він може підмінити інші символи, якщо це допоможе сформувати виграшну комбінацію;
  • Scatter – напис «Free Spin». Оплачується цей спецсимвол незалежно від місця появи на екрані. За комбінацію з трьох та більше картинок геймер отримує не тільки грошові виплати, але й безкоштовні фріспіни.

Серія призових фріспінів в азартній онлайн-грі

Єдиним бонусним раундом в онлайн-апараті є серія фріспінів. Залежно від кількості символів з написом «Free Spin», що випали в комбінації, гравець отримує певну кількість безкоштовних обертів барабанів. За 3, 4 і 5 Scatter-символів геймер отримає в подарунок 10, 15 або 20 фріспінів. В цьому ж раунді активується спеціальний бонус «Evolution». Коли на барабанах з’являється призова комбінація, то символи, що входять до її складу, перетворюються на інші картинки, що мають більші виграшні коефіцієнти. Тобто, символи еволюціонують в більш дорогі зображення.

Відвідайте офіційний сайт казино або одне з його робочих дзеркал та отримайте можливість зіграти в онлайн-слот Evolution та багато інших ігрових автоматів!

ToTop