1. Ігрові автомати »
  2. Бездепозитні бонуси за реєстрацію в ігрових автоматах з виводом »
  3. Gladiator

Gladiator – ігровий слот для ризикових гравців з бонусами на гривні

Грати на гроші

Gladiator – це азартний ігровий слот на гривні, розроблений компанією Playtech. У онлайн-грі сюжет заснований на відомій екранізації Рідлі Скотта «Гладіатор». На екрані гравця чекає безліч відсилань до фільму, відомі персонажі і, зрозуміло, гладіаторські бої, що проходить на круглій арені Колізею. Серед прибуткових функцій варто відзначити раунд слота з бонусами, фіксований джекпот в 5000 монет і класичну «ризик-гру» по шансах, у якій можна як виграти, так і програти. Відвідувачі казино можуть без проблем скористатися тестовим демонстраційним режимом автомата, щоб без ризиків для власних грошей перевірити віддачу віртуального апарата, або азартно і весело провести дозвілля.

Основний раунд гри: як грати онлайн

Після завантаження слота Gladiator перед геймером на екрані постане 5-барабанне ігрове поле з 25 призовими лініями, базовими та спеціальними символами, зручною панеллю керування. В основному раунді завдання гравця гранично просте: необхідно виставити оптимальні налаштування ставки і активних  ліній, а потім запускати оберти барабанів, щоб символи утворювали призові комбінації. За кожний ланцюжок, що складається мінімум з трьох однакових картинок, гравець отримує грошову виплату. Після цього пропонується спробувати удачу в так званій «ризик-грі». У цієї гри по шансам дуже великий потенціал – не раз ризикові користувачі отримували збільшений за спін виграш вшестеро, а іноді і в десять разів. Проте варто пам’ятати – невірна відповідь загрожує тим, що гемблер може втратити цю суму. 5000 монет розігрується в основному раунді азартної гри – це фіксована сума, яка видається за найдорожчу комбінацію, сформовану з п’яти символів з зображенням імператора.

Спеціальні символі віртуального слота

В автоматі Гладіатор діють два спеціальних символа, що мають особливі бонусні властивості і допомагають отримувати додаткові призи в грі на гроші :

  • Wild – з’являється на трьох середніх барабанах, відповідає за заміну інших стандартних символів у виграшних комбінаціях і за активацію невеликого бонусу. Три однакових символи Вайлд відкриють на додатковому екрані таблицю з випадковою кількістю шоломів, під кожним з яких прихована грошова нагорода;
  • Scatter –  подвоює виплати за спін і активує бонусну міні-гру.

Бонусні пропозиції та призовий раунд у апараті

Після одночасної появи на ігровому полі трьох Scatter-символів запускається раунд з безкоштовними обертами – фріспінами, де азартна гра отримує нові унікальні властивості. На другому барабані можуть випасти додаткові множники виграшу, на третьому з’являється символ Скаттер, який здатний продовжувати спіни, на четвертому з’являються Wild, що сприяють збільшенню кількості формування нових комбінацій. Бонусна гра проходить в автоматичному режимі: гравець не оплачує ставки, а кількість задіяних ліній виплат береться з основного раунду. Геймеру залишається лише спостерігати за процесом бонусної міні-гри, підраховувати прибуток і сподіватися на ще більше виграшів.

Схожий ігровий слот на історичну тематику – Marco Polo – ігровий автомат зі спецсимволами

Отримати відмінний настрій без будь-яких вкладень та ризиків можна в демо-версії ігрового автомата Gladiator.


    
ToTop