1. Ігрові автомати>
  2. Скачати>
  3. Gorilla

Gorilla – ігровий автомат для азартних

Грати на гроші

Gorilla – знаменитий віртуальній ігровий апарат, створений відомою австрійською софт-студією Novomatic 27 серпня 2013 року. Дика горила – це основна героїня в онлайн-грі, де вона відіграє роль найдорожчого символу. Цей азартний автомат вже більш ніж 5 років поспіль займає топові позиції в рейтингах кращих онлайн-ігор. Гравці цінують його завдяки високому рівню RTP (більше 95%), наявності додаткової ризикової гри, спеціальних символів і можливості отримати в якості приза фріспіни з бонусними елементами.

Як налаштовувати апарат і робити ставки онлайн

Азартна гра про африканську горилу – це багатолінійний слот, в якому можна активувати від 1 до 50 ліній виплат. Щоб вибрати необхідну кількість, натисніть на «Lines». Ставка регулюється аналогічним способом, тільки за допомогою клавіші «Total Bet». Використовуючи цей регулятор, можна виставити загальну ставку на кон до 100 кредитів. Номінальна вартість ігрових монет в цьому апараті не регулюється.

Для старту гри натисніть зелену кнопку «Start», розміщену праворуч на панелі керування. Альтернативою цій кнопці служить опція «Auto», завдяки якій є можливість увімкнути автоматичний режим спінів. Після зупинки обертів 5 барабанів на 20 позиціях зафіксуються різні символи. Вони можуть формувати ряди ідентичних зображень, за які автомат видасть грошові винагороди. Перед тим, як перевести виграш на основний баланс, їх можна подвоїти в «ризик-грі» з картами. Якщо є бажання ризикнути, треба натиснути на «Gamble» і спробувати вгадати колір туза, що перевернутий лицьовою стороною донизу. Якщо спроби будуть успішними кілька разів підряд, виплата збільшиться в 4-16 разів.

Особливості та виграшні можливості спецсимволів

У ігровому автоматі Горила є 2 особливих символи, які не підкоряються основним правилам азартної гри:

  1. Дикий символ (ідол) – елемент, який призначений для заміни стандартних зображень у послідовностях символів. Вайлд може перетворитися в будь-який знак, крім спецсимвола Scatter. Ця картинка з’являється в будь-якому місці на ігровому полі і на вартість комбінацій не впливає;
  2. Скаттер (контурне зображення материка Африка) – спеціальний символ, який утворює власні комбінації довільно, незалежно від обраних ліній і розташування на полі. Scatter необхідний для запуску бонусної гри.

Бонусна гра: як отримати додаткові виграші

Гемблер може в будь-якому ігровому раунді виграти 10 фріспінів, якщо на ігровому полі одночасно з’являться 3 Скаттер-символи. У призових обертах ставка і кількість активованих ліній виплат будуть такими ж, як і в основній грі. Зміниться лише частота випадання джокерів: в кожному з спінів вони з’являтимуться на 2, 3, 4 і 5 барабанах. Що стосується Скаттерів, вони на час бонусу не пропадають. Якщо зафіксуються на полі 3 Scatter-символа повторно, гравець отримає 5 додаткових безкоштовних спроб. Видають їх у бонусному турі лише 1 раз. Наступні появи спезцзнаків будуть приносити лише фіксовані призи, зазначені в таблиці виплат слота.

Офіційний сайт легального казино пропонує скачати ігровий автомат на телефон, ПК чи планшет і дарує шанс на отримання грошового приза кожному новачку та відвідувачу.

ToTop