1. Ігрові автомати>
  2. Скачати>
  3. Island 2

Island 2 – делюкс-версія популярного слота

Грати на гроші

Island 2 – оновлена ​​версія популярної азартної гри, яку створила відома багатьом гравцям російська компанія Ігрософт. Ігровий автомат, вперше представлений азартній публіці в 2014 році, зібрав величезну армію відданих поціновувачів та шанувальників. Слот інтуїтивно простий зі зрозумілими в налаштуваннями, відрізняється простими правилами гри і цікавим сюжетом. Вибираючи для ставок на сайті грального закладу онлайн-апарат Острів 2, відвідувачі віртуального клубу дізнаються продовження цікавої історії, пов’язаної з пригодами двійника Робінзона Крузо.

Опис ігрового поля віртуального слота

Віртуальний автомат пропонує вести гру на ігровому полі з 5 барабанами. Виграші приноситимуть високооплачувані комбінації символів, які формуватимуться на 9 активних лініях виплат. На кон приймаються ставки монетами різного номіналу. Вибрати потрібну вартість ігрових фішок допоможуть кнопки на панелі управління, яка знаходиться внизу екрану. За допомогою підписаних клавіш та кнопок задається кількість активних ліній і запускається режим «Автогри».

Перед початком кожного нового спіну гравець може встановити бажану кількість кредитів ставки. Цей параметр регулюється в межах від 1 до 900 монет і змінюється при необхідності одним натисканням клавіші. Для зручності відвідувачів грального закладу передбачена можливість швидкого вибору максимальної ставки, а також запуску на додатковій локації символьної таблиці. У ній представлений весь діапазон можливих виплат та схеми формування призових комбінацій. В роздачі монет гравцям візьмуть участь 9 базових і службових символів, які приносять на баланс до 5 000 монет заданого гемблером номіналу.

Спеціальні символи і додаткові виграші в азартній грі

В ігровому апараті Острів 2 передбачено наявність двох спеціальних символів з додатковими бонусними можливостями:

  • Вайлд (Wild) із зображенням дельфіна. Цей знак здатний замінити на полі стандартні картинки для завершення оплачуваного ланцюжка. Дикий символ також виплачує до 2 000 монет за власний призовий ряд;
  • Бонус-символ, на якому видніється безлюдний острів. Головне завдання цього спеціального знака – запуск призового раунду з додатковим ігровими опціями. Для активації бонусної гри необхідно зібрати комбінацію мінімум з трьох таких картинок.

Як грати у бонусній грі ігрового слота в мобільному додатку

У призовому раунді гравці зустрінуться з головним героєм азартної гри. Робінзон попливе на своєму саморобному човні до берегів безлюдного острова. Ціль гравця – вибрати 1 з 5 напрямків, щоб допомогти єдиному, хто вижив після аварії корабля, не попасти до пащі акули. Геймери, які впораються з запропонованим завданням, стануть учасниками супер-бонусної гри, в якій треба зробити вибір одного з двох шматків м’яса, підвішених до пальми. Вірна відповідь дозволить отримати великий грошовий приз. Якщо ж буде зроблений неправильний вибір, головний герой сюжету попаде в пастку, а призова гра автоматично завершиться.
Скачуйте ігровий автомат на Android чи iOS, робіть ставки на сайті казино і отримуйте виграші від персонажа з відомого роману англійського письменника Даніеля Дефо!

ToTop