1. Ігрові автомати>
  2. Скачати>
  3. Reel Steal

Детектив у ігровому автоматі Reel Steal

Грати на гроші

Якщо вам до вподоби таємниці і загадки, скачуваний ігровий автомат Reel Steal від компанії розробників NetEnt відкриє унікальний детективний сюжет, в якому будуть фігурувати засекречені документи, вогнепальна зброя, гроші, золото та інші цінні речі.

Сюжет та правила азартної гри в онлайн-слоті

Пограбування – класичний пятибарабанний ігровий слот, в якому геймер може активувати на ігровому полі від 1 до 9 ліній виплат. На кожну з них можна ставити від 1 до 10 монет, номінальна вартість яких вибирається гравцем з діапазону 0,01-0,9 долара. Максимальний виграш у грі може перевищити 1200 доларів.

Стилем оформлення відео-гри Reel Steal був обраний поп-арт, який зазвичай використовується в коміксах. У гамі кольорів домінують темні відтінки. Функціональна панель інструментів виконана в стилі електронного пульта. На тлі ігрового поля можна побачити карту мегаполіса, на якій лиходії червоним маркером позначають місця таємних укриттів. Відповідне музичне оформлення в грі додасть адреналіну і азартного настрою.

Унікальність ігрового сюжету полягає в його символах. На барабанах ігрового автомата будуть зустрічатися:

  • модернізована техніка;
  • бандит з пістолетом;
  • бос злочинного клану;
  • дівчина в окулярах;
  • зброя та підроблені документи;
  • сейф з золотими злитками.

Виграшні послідовності повинні складатися з 3 і більше однакових елементів (крім спецсимволів). Коефіцієнти виплат коливаються від 2 до 1500 ставок. Найбільш цінними символами в переліку базових символів є дівчина-гангстер і озброєний бандит.

Бонусні можливості спеціальних символів у онлайн-грі

У віртуальному апараті Пограбування є спеціальні символи з особливими призовими властивостями:

  • Вайлд – зображення жовтого автомобіля спортивного стилю;
  • Скаттер — це в’язанка динамітних шашок з таймером.

Wild служить заміною іншим базовим елементам для складання виграшної послідовності символів. Якщо Дикий символ доповнює комбінацію в основному раунді, тоді починає діяти додатковий множник ×5, а під час фріспінів – ×25.

Додатковий раунд слота – бонусна гра з фріспінами

Скаттер-символи на барабанах запускають серію призових фріспінів. Якщо випало 3 таких спецсимволи, автоматично запускаються 15 безкоштовних обертів і ставка гравця множиться на 4. При появі на барабанах 4 зображень з написом «Scatter» геймеру надається 20 freespins, під час яких діє призовий множник ставки ×15. Якщо ж на екрані зафіксувалися 5 таких спеціальних символів, запускається серія з 25 фріспінів, а ставка множиться на 100.

Онлайн-гра дозволяє геймерам насолодитися сучасним оформленням, високими виграшними коефіцієнтами виплат і додатковими множниками (до ×25). Грайте в ігровий слот – так можна поринути в азартну гонитву за великими призами. Висока волатильність і крутий відсоток віддачі (близько 96) слота вказують на велику ймовірність перемоги.

Якщо є бажання стати учасником азартного пригоди, відвідайте офіційний сайт казино і оберіть ігровий слот Reel Steal!

ToTop