1. Ігрові автомати>
  2. Бездепозитний бонус за реєстрацію>
  3. Viking Age

Бонусні Трофеї вікінгів в ігровому слоті Viking Age

Грати на гроші

Ігровий апарат Viking Age в 2012 році створили спеціалісти компанії Betsoft – відомого розробник азартного ПЗ для віртуальних казино. Мужні скандинавські воїни стали героями багатьох легенд, літературних творів, кінофільмів. Не дивно, що сміливі варяги підкорили й онлайн-сферу. Епоха Вікінгів – один з найбільш вдалих слотів з такою незвичною тематикою. Відмінна графіка і сюжетні бонусні ігри роблять автомат затребуваним серед сучасних геймерів. Тішать гравців у грі додаткові множники виплат, фріспіни і призовий поєдинок вікінгів.

Основний раунд азартної онлайн-гри

Перш за все інтригує відеозаставка до гри, де відображені пригоди вікінгів і войовничої дівчини на шляху до скарбів. Далі, на тлі кам’яної стіни відображається ігрова зона, яка складається з 15 символів – 5 барабанів, розміщених в 3 ряди. Під час гри в ігровому слоті можуть сформуватися 30 видів оплачуваних комбінацій, вони формуються з 2, 3, 4 та 5 ідентичних символів, починаючи від першої вертикалі. Ставки на лінію – до 5 монет, номінал яких регулюється в межах від 0,01 до 1,00 долара. Максимальна виплата – 7 500 монет. Заявлений виробником рівень віддачі слота становить 94,2%.

Символи поділяються на стандартні та спеціальні. Базові знаки такі:

  • світловолосий воїн та рудий варяг дарують до 1 500 і 1 250 кредитів відповідно;
  • середньовічний корабель, секира і награбовані коштовності – до 1 000, 750, 625 кредитів;
  • дерев’яний дракон, засніжений камінь і колесо приносять до 500, 375, 250 монет.

Можливості спеціальних символів описані в наступному розділі.

Особливості спеціальних символів слота

У грі немає стандартних елементів Wild і Scatter, але тут беруть участь три спеціальних символи, які подарують гравцю такі привілеї:

  • металевий шолом вікінга – активує призовий раунд «Runescone Doors» з різноманітними призами;
  • три зображення рудоволосої Амми запускають фріспіни з незвичайними ефектами і додатковими множниками виграшів;
  • картинки з міцним чоловічим рукостисканням відкривають бонусну гру – поєдинок двох вікінгів.

Як грати в бонусній грі віртуального апарата

Бонусна опція «Runescone Doors» – це вибір 5 дверей, за якими приховані нагороди: фріспіни, грошові виплати або призовий раунд гри. Геймеру необхідно допомогти принцесі вікінгів Аммі визначиться з вибором дверей. Безкоштовні оберти барабанів, які запускає сама героїня, проходять незвично. Під час спінів на барабанах крутяться коефіцієнти виплат, які стають доступними при збігу виграшною лінії з однаковими цифрами множників.

Головний тематичний турнір – змагання двох скандинавських воїнів в армреслінгу. Важко передбачити результат поєдинку, але геймеру доведеться вибрати одного героя для отримання бонусу. У будь-якому випадку виграш буде переведений на баланс гравця, але його розмір залежить від вдалого вибору сторони в цій боротьбі.

ToTop