1. Ігрові автомати »
  2. Бездепозитні бонуси за реєстрацію в ігрових автоматах з виводом »
  3. Crazy Monkey – ігровий автомат про джунглі

Crazy Monkey – ігровий автомат про джунглі

Грати на гроші

Crazy Monkey від Igrosoft – один із найпопулярніших апаратів. Головний персонаж гри – мавпочка, яка живе в джунглях і любить банани. Інтерфейс слота стандартний: на панелі є кнопки для зміни величини ставки, запуску барабанів, перегляду таблиці виплат. У таблиці перелічені всі символи та вказано розмір виграшів з урахуванням вибраної ставки.

Основні характеристики

В апараті Скажена Мавпа використовуються 5 барабанів та 9 ліній. Кількість активних смуг можна змінювати на власний розсуд. Призи в автоматі нараховуються за комбінації щонайменше з трьох однакових символів, що опинилися поруч один з одним з лівого або правого краю екрана. Максимальний розмір виграшу – 5000 кредитів.

Будь-який отриманий виграш за бажання можна спробувати подвоїти в ризик-раунді. Геймеру пропонується навмання вибрати одну з чотирьох карт. За старшинством вона повинна бути вищою за карту круп’є. Ризик-раунд дозволяється активувати необмежену кількість разів.

Спецальні символи

Дія гри на любу суму грошей Скажена Мавпа відбувається у джунглях. На барабанах апарату можна побачити змій, метеликів, левів, ананаси, банани. Вайлд у грі – африканська маска. Wild замінює базові символи, завдяки чому збільшується кількість виграшів.

Символ Bonus – мавпочка. Три або більше таких зображень, з’явившись на барабанах одночасно, запускають бонус-раунд на додатковому дисплеї.

Призові ігри

У бонус-раунді мавпочка потрапляє на галявину, над якою звисають 5 канатів. Гравцю потрібно вибирати по одному канату у будь-якому порядку. До мотузок прив’язані банани та різні тверді предмети: цегла, кокоси. Банани дають додаткові виграші. При падінні важких предметів бонус-раунд завершується.

Якщо гравець вдало смикне за всі канати, бонус-гра продовжиться. На екрані з’являться дві таблички з написом «Find A Prize». Вибравши табличку, гемблер отримає грошовий приз.

ToTop