1. Ігрові автомати »
  2. Бездепозитні бонуси за реєстрацію в ігрових автоматах з виводом »
  3. Fruit Cocktail – ігровий автомат в класичному стилі

Fruit Cocktail – ігровий автомат в класичному стилі

Грати на гроші

Ігровий автомат Fruit Cocktail відноситься до класики. Він характеризується простими правилами, зручним інтерфейсом, фруктовою тематикою. Слот доступний для запуску в казино онлайн у безкоштовній версії.

Основні характеристики

Інтерфейс гри стандартний, панель управління зрозуміла на інтуїтивному рівні. Передбачено 5 барабанів та 9 ліній, колькість яких регулюється за бажанням користувача. Розміри ставок у грі характеризуються широким діапазоном: від 1 до 4500 монет за спін.

Базові символи апарату Фруктовий Коктейль — традиційні фрукти. Це лимони, кавуни, абрикоси, яблука, вишні, також логотип гри. Саме лого — найвигідніше зображення, що активує найбільші множники. Збираючись у безперервні цепочки з 3 і більше одиниць, ці символи принесуть винагороди.

Спецальні символи

Wild-символ — коктейль. Він замінює собою будь-який базовий елемент. З’являється це зображення на всіх барабанах, що прискорює можливість випадання виграшних комбінацій. Полуничка активує бонусний раунд. Три таких інонки запускають одну призовую игру, а п’ять — три.

Призові ігри

Під час бонусної гри в окремому вікні з’являються символи, розташовані на периметрі екрану. У середній частині будуть три осередки, на яких випадатимуть нові зображення та формуватимуться виграші. Під час випадання піктограм на барабанах у секторах з підсвічуванням можна буде бачити їх коефіцієнти. Гравці зможуть отримати виграш за кожне зображення, що випало. Але якщо на селекторі засвітиться напис «Вихід», бонусний раунд завершиться.

Також у слоті Полунички передбачена гра на подвоєння. Після формування будь-якої успішної комбінації в основній грі можна скористатися можливістю збільшити виграш у ризик-раунді. Правила стандартні: треба правильно назвати колір перевернутої карти. При цьому картка гравця по номіналу повинна бути старшою, ніж у віртуального дилера. Шанси у ризиковому раунді складають 50:50. Все залежить від везіння.

ToTop