1. Ігрові автомати »
  2. Гральні автомати безкоштовно »
  3. Keks – ігровий автомат із дворівневим бонус-раундом

Keks – ігровий автомат із дворівневим бонус-раундом

Грати на гроші

Кекс – слот компанії Igrosoft. Його випущено за мотивами народних казок. Максимальний розмір ставки в апараті – 225 кредитів. Величину бета і число активних ліній гравці можуть налаштовувати самостійно. На панелі керування ігрового слота на гривні знаходяться кнопки для зміни кількості активних полос, відключення звукового супроводу, налаштування розмірів вікна. Щоб дізнатися більше про гру, потрібно натиснути на клавішу «Довідка». Відкриється розділ з детальною інформацією про символи, розмір призів. Барабани апарату можна запускати у двох режимах – ручному або автоматичному.

Основні характеристики

В автоматі Кекс передбачено 9 ліній та 5 барабанів. Виплати нараховуються за комбінації мінімум із трьох однакових символів, що випали поруч один з одним (зліва направо). Будь-який виграш можна спробувати подвоїти у ризик-раунді. Геймеру пропонується у випадковому порядку вибрати одну з чотирьох закритих карт. За старшинством вона повинна виявитися вище за відкриту карту круп’є. Якщо картка буде меншою, ставка програє. При однаковому номіналі карт ризик-раунд перезапускається.

Опис спеціальних символів

Бонусний символ в апараті – велика піч. Три такі зображення, одночасно з’явившись на екрані у будь-якому місці, активують бонус-раунд. У грі є й базові символи: бабуся, чорний кіт, кекс, гармошка, балалайка, качалка з тістом, бублики.

Бонусні раунди

Бонус-раунд запускається на додатковому екрані. Бабуся стоїть перед великою піччю з 5 духовками, які слід відкривати у випадковому порядку. Якщо там будуть різні страви, виграш збільшиться у кілька разів. Якщо з духовки піде дим, бонус-раунд завершиться.

Коли гравець вдало відкриє всі п’ять духовок, активується другий бонус-раунд. Його дія відбувається у лісі. Завдання геймера – вгадати, під яким із двох кущів сховався Колобок. У разі невдачі виграш, отриманий раніше, збережеться.

ToTop