1. Ігрові автомати »
  2. Бездепозитні бонуси за реєстрацію в ігрових автоматах з виводом »
  3. Black Gold

Black Gold – нафтові поклади і виграші в азартній грі з бонусами

Грати на гроші

Популярна онлайн-гра Black Gold була випущена компанією Betsoft в 2015 році. Тематика ігрового автомата на гроші пов’язана з процесом видобутку «чорного золота» – нафти. Структура і опції в слоті є класичними: на ігровому полі присутні 5 віртуальних барабанів з символами, а також 30 призових ліній. Картинки вишикувалися на екрані сіткою 3×5. Завдяки високій прибутковості слота (RTP сягає позначки 95%) і наявності бонусної гри геймери можуть розраховувати на отримання великого грошового призу у 2000 монет.

Стандартний раунд гри в онлайн-слоті

Пятибарабанний апарат Black Gold має на ігровому полі 30 ліній виплат, кількість яких геймер може регулювати довільно. Ставка на лінію варіюється в межах від 0,02 центів до 2,5 доларів. Відповідно, максимальна ставка на спін може скласти 75 доларів. Виграшні ланцюжки формуються з 2, 3 і більше однакових символів. Комбінація повинні починатися з першого лівого барабана і знаходитись на активній лінії. Для визначення суми виплати ставку необхідно помножити на призовий коефіцієнт символа (інформація розміщена в таблиці виплат). Максимальний виграшний коефіцієнт в слоті Чорне Золото складає ×2000. Гра на подвоєння в азартній грі відсутня. Однак користувачі можуть отримати додаткові виплати в бонусному раунді.

Особливості спеціальних символів у грі

Призові комбінації в слоті Чорне Золото формують такі символи: табличка, іржавий вентиль, роги буйвола, нафтовий кран, а також ковбойський капелюх з великими крисами, бочки з нафтою, нафтовик, кінь. До групи спеціальних символів можна віднести:

  • Scatter (комора з приладдям): запускає безкоштовні обертання барабанів, якщо з’являється на екрані одночасно 3 і більше символів. Замінює інші стандартні символи, сприяючи утворенню нових виграшних комбінацій. Цей символ збільшує виграшний коефіцієнт вдвічі (при появі в наступній комбінації – в 3 рази, і далі по висхідній);
  • Bonus (нафтова вишка): запускає бонусний раунд, якщо з’являється мінімум 3 символи на полі одночасно;
  • Бонусний символ (нафтовий бур): при появі 3 таких спецсимволів стартує призова гра.

Бонусна міні-гра: як отримати призи

При появі 3 і більше символів з зображенням нафтового бура стартує призовий раунд під назвою «Drilling for Oil Click Me». В ньому гравцеві належить вибрати один з нафтових бурів, що з’являться на екрані. Кожне зображення приховує певну грошову суму. Від трьох і більше зображень вишки починають ще одну додаткову гру під назвою «Higher or Lower». У ній потрібно спробувати вгадати, яким буде наступне число: вище або нижче попереднього. На це дається в загальній складності 4 спроби. Отримані кошти відразу ж переводяться на баланс рахунку гравця.

Щоб випробувати ігровий автомат з бонусом Black Gold особисто, рекомендується відвідати сайт казино і зробити ставки!

ToTop