1. Ігрові автомати »
  2. Ігрові автомати з бонусом за реєстрацію »
  3. Cashapillar

Cashapillar – опис віртуального автомата

Грати на гроші

Cashapillar – популярний у мережі ігровий онлайн-автомат, реліз якого відбувся в травні 2008 року. Азартну гру Грошова Гусінь створили спеціалісти-розробники відомого британського бренду Microgaming. Тематика віртуального слота присвячена комасі, а на ігровому полі розміщено 25 осередків з символами на 5 барабанах. У грі бере участь Wild (Дикий символ з множником), є фріспіни, Скаттер і можливість подвоювати виграші, які видають за стандартні комбінації. Хоча слот випущений досить давно, він користується високим попитом серед досвідчених гемблерів і новачків. Причина підвищеного інтересу до онлайн-гри – високий рівень RTP, що сягає 95,13% (свідчить про прибутковість цього апарату).

Опис ігрових налаштувань

В азартній грі Cashapillar діють класичні правила формування призових ланцюжків. Випадати вони будуть тільки на активованих гравцем лініях, кількість яких регулюється кнопкою «Lines». Натискаючи на неї, можна зробити активними від 1 до 100 ліній виплат. Що стосується коефіцієнтів винагород, які вручаються за появу послідовностей символів, вони залежать від рівня ставки гравця. Змінити його можна за допомогою «Coins» – важеля, яким виставляється від 1 до 10 кредитів на кожну з активованих ліній. Вартість монет залежить від їх деномінації, яка регулюється натисканням на «-» і «+», розміщених на консолі зліва.

Винагороди, які видаються за сформовані комбо, можна подвоювати. Робити це необов’язково, але якщо гравець захоче збільшити отриманий виграш, необхідно просто скористатись клавішею «Gamble». Після цього відкриється інтерфейс ризик-ігри, на якому є 2 кнопки і перевернута гральна карта. Кліком на одну з клавіш потрібно вибрати червоний або чорний колір карти. Якщо відгадаєте де був прихований обраний колір, автоматично отримаєте подвоєну нагороду. В іншому випадку приз буде анульований.

Спеціальні символи віртуального апарата

Повністю заповнити вертикальний ряд одного або декількох барабанів у онлайн-грі Грошова Гусінь зможуть 2 особливих символи:

  • Дикий символ (логотип автомата) – універсальний елемент, який заповнює вертикаль барабана цілком. Випадати Вайлд може в довільному розташуванні. Впливати він буде тільки на стандартні символи. Коли Вайлд замінює фігури, нарахування за призовий ланцюжок автоматично подвоюються;
  • Scatter (торт із запаленими свічками) – спецсимвол, який приносить виграш за комбінації навіть з 2 картинок. Розташовуватися зображення можуть де завгодно на ігровому полі, навіть на неактивованих лініях. Комбінації за зі Скаттер-символів подарують збільшення у кілька разів (до 100) суми на загальному кону і серію безкоштовних спінів.

Бонусна міні-гра у онлайн-автоматі

Кульмінацією азартної гри у ігровому слоті Грошова Гусінь стане перехід до бонус-раунду. Він представлений серією призових обертів барабанів (15 фріспінів), які геймер отримає за появу від 3 Scatter-зображень у будь-яких нішах. Всі виграші в безкоштовному раунді збільшаться за бонусним коефіцієнтом ×3. Це стосується і Вайлд-символа, комбінації з яким будуть приносити у 6 разів більше грошей, ніж в основній грі. Крім того, у призовій грі можна виграти екстра-спроби, якщо на екрані з’являться додаткові символи Скаттера!

Запустити ігровий автомат Cashapillar можна прямо зараз!

Рекомендуємо спробувати зіграти в слот Sweet Life з бонусним раундом

ToTop