1. Ігрові автомати »
  2. Гральні автомати безкоштовно »
  3. Gold Factory

Gold Factory – ігровий онлайн апарат

Грати на гроші

Азартна гра Gold Factory від британської компанії Microgaming – це популярний ігровий онлайн-апарат з якісною графікою і бонусними раундами. Головні герої – юнак-вчений і власник фабрики початку 20 століття. Автомат був створений на тему виробництва золотих злитків, а символи виконані у вигляді поїзда, дирижабля, підводного човна, монет. У грі присутні спеціальні символи з бонусними властивостями, за допомогою яких можна виграти до 61 900 монет за раунд. Теоретичний рівень повернення ставок гравцю – 96,54%.

Як грати в ігровому апараті

Для початку азартної гри геймер повинен активувати будь-яку кількість ліній з 50. На кожній з них може сформуватися виграшна комбінація, тому рекомендується задіяти всі. Розмір ставки на кожну з активних ліній виплат – від 1 до 20 монет.

Після зупинки обертань 5 барабанів на ігровому полі зупиняться 15 картинок. Якщо однакові символи випали в одному горизонтальному ряду на активованій лінії, починаючи з крайнього лівого ряду, гравець отримує грошову виплату. Її розмір залежить від ставки і множника символа, який вказаний в спеціальній таблиці. Максимальна виплата сягає ×10 000 початкової ставки на спін. В одному раунді комбінації можуть сформуватися одночасно на кількох активних лініях.

Ймовірність отримання будь-якого виграшу знаходиться в межах 38,77%. Бонусний раунд активується статистично в кожному 205 спіні і складає (в середньому) 19% всіх виплат. Рівень RTP у цій азартній грі досить високий – 96,54%. Ризикованої гри і накопичувального джекпоту немає. У слоті Золота Фабрика реалізована функція автоматичних обертань барабанів.

Спеціальні бонусні символи у азартній грі

Додаткові виграшні можливості геймерам нададуть такі спеціальні символи:

  • Wild – фірмовий логотип автомата. Він може сформувати власну призову комбінацію і замінити будь-який інший базовий символ, щоб допомогти отримати виграш;
  • Bonus – золота монета. Комбінації з  таким бонусним символом формуються на будь-яких позиціях навіть без урахування активних ліній. Три Бонус-символи запускають призовий раунд у вигляді міні-гри.

Призова гра: як грати і вигравати онлайн

Додатковий раунд призової гри починається в окремому вікні. Дії розгортаються на виробництві, де геймеру потрібно вибрати 4 казани з 12. В них приховані фіксовані виплати та бонусні фріспіни. Якщо на екрані з’явився спецсимвол Reactor Bonus, починається наступний етап міні-гри. У ній також необхідно вибирати предмети з різними призами. Якщо під обраним значком немає подарунка, нараховується виплата в розмірі однієї загальної ставки. Випадково відкритий символ «Malfunction» завершує раунд. Саме в додатковій грі гемблери зможуть виграти 61 900 монет.

Gold Factory – це поєднання якісної графіки, яскравих символів і цікавих бонусних опцій. Тематика виробництва золотих злитків та монет відмінно реалізована в дизайні і символах віртуального слота, а виграші азартним гравцям нараховуються досить часто.

Якщо з’явилось бажання грати в онлайн-апарат Фабрика Золота, не вагайтесь – гра варта того, щоб її запустити онлайн!

ToTop