1. Ігрові автомати »
  2. Гральні автомати безкоштовно »
  3. King Of Cards

King Of Cards – опис ігрового слота

Грати на гроші

King Of Cards – це простий відео-слот від відомої шведської компанії Novomatic. Тематика азартної гри цілком відповідає її назві, тому всі символи онлайн-автомата створені у вигляді номіналів гральних карт. Загальний фон ігрового поля синій, а процес гри супроводжується мелодійним звучанням. У віртуальному апараті доступна ризик-гра на подвоєння виграшу за спін, є автоматичні і безкоштовні спіни. За комбінацію, що складається з Диких символів, можна отримати максимальний виграш – множник ×9 000 ставки на лінію.

Правила гри і характеристики автомата

Ігровий автомат на гривні обладнаний п’ятьма барабанами і дев’ятьма лініями виплат, кількість яких можна регулювати. На кожну лінію допускаються ставки в розмірі від 0,3 до 5 кредитів. Якщо гравцем обрана максимальна ставка, то з’являється можливість поборотися за дійсно великі виграші.

Правила отримання виплат за виграші в слоті стандартні. На кожній активованій призовій лінії може сформуватися по одній переможній комбінації. Результативні ланцюжки починаються з першого барабана зліва і складаються мінімум з трьох ідентичних символів поспіль. Виграші за комбінації на різних лініях підсумовуються. Їх можна не переводити одразу на рахунок, а спробувати подвоїти в ризик-грі, суть якої у відгадуванні кольору перевернутої гральної карти. Вдалий вибір збільшує виплату удвічі. При невдалій спробі кошти гравця (разова ставка на спін) пропадають.

Теоретичний показник повернення коштів гравцям (RTP) – 95%. Бонусний раунд запускається з ймовірністю 0,21% і приносить до 25% всіх виграшів. Прогресивний джекпот у слоті не розігрується.

Набір спеціальних символів у азартній грі

В ігровому автоматі від 1 гривні тільки на двох символах не зображені карткові номінали. Саме вони й виконують особливі бонусні функції:

  • Wild – це Дикий символ, який оплачується за найвищими коефіцієнтами. Його призова опція – підміна стандартних карткових зображень, яких недостатньо для формування результативних комбінацій;
  • Scatter – це символ Розкиду. Особливість цього спецзнака полягає в тому, що він може створювати оплачувані послідовності незалежно від активних ліній. За два, три, чотири або п’ять Скаттер-символів гравцю нараховується бонус розміром 2, 5, 20 або 500 загальних ставок на спін. Після цього починається бонусний раунд безкоштовних обертів барабанів.

Раунд фріспінів у віртуальному апараті

Три і більше символів Scatter активують 15 безкоштовних спінів. Під час розрахунку виграшів застосовується потрійний множник. Ставки в ході фріспінів робляться без зняття грошей з балансу, використовується поточна кількість активованих ліній. Нові картинки Скаттера додають число призових обертів.

Грати в онлайн-слот Король Карт рекомендується фанатам класичних слотів. Апарат працює за простими правилами з легкими умовами отримання виграшу. Особливо вигідний раунд фріспінів з потрійними виплатами, в яких гравець не оплачує ставки. Випробувати автомат безкоштовно може кожен відвідувач віртуального закладу на комп’ютері або мобільному телефоні.

ToTop