1. Ігрові автомати »
  2. Гральні автомати безкоштовно »
  3. Magic Portals

Ігровий автомат Magic Portals – магія виграшів

Грати на гроші

Magic Portals – азартна онлайн-гра від компанії Net Entertainment, яка присвячена загадкам магії, древнім магічним порталам і істотам, що живуть в інших вимірах. На ігровому полі слота гравець познайомиться з головними протагоністами, серед яких можна спробувати себе в якості чарівника і вивчити заклинання та зв’язок природних стихій. Пять барабанів на екрані моделі переповнене відмінними анімаціями і сучасною графікою. В основному раунді геймер матиме можливість виграти до 64000 монет, якщо не враховувати бонусні опції слота: фріспіни та призові ігри.

Правила гри: як зробити початкові налаштування

Ігровий процес в слоті Магічні Портали побудований навколо формування виграшних комбінацій, які утворюються на 5 барабанах з 25 призовими лініями. Символи представлені казковими істотами, головними героями, магічними рунами і іншими предметами, пов’язаними з головною тематикою. Виграшна комбінація складається мінімум з трьох ідентичних зображень, які розміщені в ряд на суміжних барабанах.

Ставка на раунд приймається системою в дробових або цілих значеннях, починаючи від 0,01 монети. Максимально можна поставити на кон 250 монет. Всі підрахунки проводяться автоматично, а виплати потрапляють на рахунок гравця відразу ж після завершення раунду. Ознайомитися з усіма правилами гри, бонусними можливостями і таблицею виплат можна в окремому вікні «View Payout». Новачкам рекомендується для набуття досвіду зіграти в демо-режимі з віртуальними фішками, запас яких поповнюється автоматично після перезапуску слота.

Символьний ряд автомата: спецсимволи та їх функції

В ігровому апараті присутні два спеціальні символи:

  • Wild – замінює в комбінаціях відсутні зображення, щоб система зарахувала результативну послідовність і видала виплату. Якщо на першому та п’ятому барабані випадуть однакові зображення, то всі їх копії на інших позиціях перетворяться в Дикі символи;
  • Free Spins – символ для активації спеціального бонусного раунду.

Правила та особливості бонусної гри

Коли символ з написом «Free Spins» зупиниться в середніх комірках на першому та п’ятому барабанах, система запускає десять безкоштовних обертів (фріспінів), які здійснюються за поточною ставкою і на активованих лініях з попереднього раунду. Фріспіни можуть продовжуватися за допомогою того ж символу «Free Spins», якщо такий з’явиться в процесі призової гри. Крім цього, на екрані з’являється ще дві додаткові комірки. Вони потрібні для частішої активації призових символів. У цьому режимі немає обмежень на розмір виграшу, теоретично система може генерувати нескінченну кількість спінів, проте її результати залежать від генератора випадкових чисел – ГВЧ.

Безкоштовну версію азартного онлайн-автомата Magic Portals можна знайти в «Ігровому залі» на офіційному сайті клубу – демонстраційна версія відкрита для всіх відвідувачів та гостей клубу.

ToTop