1. Ігрові автомати »
  2. Ігрові автомати з бонусом за реєстрацію »
  3. Marco Polo

Marco Polo – ігровий автомат з бонусами та спецсимволами

Грати на гроші

Спеціалісти відомої компанії Novomatic присвятили відео-слот Marco Polo відомому мандрівникові. Більшу частину свого життя він досліджував Азію, корінний житель якої зображений на одному з символів. Азартна онлайн-гра потішить гравців оригінальною тематикою, простою графікою, ризикованим раундом і безкоштовними спінами. Присутні на ігровому полі й спеціальні символи (Wild та Scatter). Максимальний виграш з однієї комбінації може збільшити ставку геймера у 5 000 разів. В ігровому автоматі є опція автоматичного запуску обертів, що забезпечує гравцям ще більший комфорт.

Основи налаштувань та правила гри в онлайн-апараті

Марко Поло – це пятибарабанний слот з дев’ятьма регульованими лініями виплат. Геймеру доступний вибір будь-якої непарної кількості з них (з дев’яти). Якщо активувати їх всі, то можна зібрати максимальну кількість результативних комбінацій у будь-якому зі спінів.

Після того, як гравець зробив ставку (від 1 до 100 кредитів) на лінію, можна запускати оберти барабанів. Їх зупинка зафіксує на ігровому полі 15 символів, що можуть утворити призові послідовності. Враховуються ті комбінації, які починаються з першого лівого барабана. Виграш розміром 5 000 ставок нараховується за п’ять картинок головного героя на одній з активних ліній. Символи з зображенням азіата подарують до 2 000 ставок. Виграші, утворені на різних виплатних лініях, підсумовуються.

Ризик-гра у слоті дає шанс збільшити виплату удвічі або в чотири рази. Геймеру необхідно відгадати колір або масть перевернутої гральної карти. Якщо не пощастило, ставка останнього спіна списується. Правильне вгадування масті чи кольору дозволяє ризикнути ще раз.

Функції та особливості спецсимволів слота

Окрім стандартних символів, які формують призові комбінації у азартній грі, використовуються картинки з розширеними бонусними можливостями:

  • Дикий символ, або Wild (зображення головного героя) – створює оплачувані ланцюжки з найбільшими множниками виграшів. Вайлд може доповнити комбінацію шляхом заміни стандартного символа, якщо випаде у потрібному місці на ігровому полі;
  • Скаттер (верблюд на тлі нічного неба) – з’являється тільки на непарних барабанах, не оплачується, зате здатен запустити призовий раунд.

Фріспіни в бонусній грі: опис призового раунда

Три картинки з верблюдом дають старт десятьом безкоштовним обертам барабанів. Перевага цього призового раунду – нарахування подвійних виплат. Під час фріспінів може з’явитися ще один спеціальний символ призової гри – верблюд на зеленому тлі. Він замінює інші картинки, виконуючи функції ще одного Вайлда. Якщо з’являться три таких символи, раунд фріспінів буде перезапущений зі збільшеним множником (×3). У ризик-грі виграші за спін на кон не ставляться.

Віртуальний ігровий апарат Marco Polo сподобається любителям історичних тематик у азартних іграх. У онлайн-слоті немає яскравих елементів оформлення, які можуть відволікати увагу геймера від ігрового процесу. Максимальна виплата під час стандартних раундів може досягати 5 000 ставок, а у серії фріспінів є можливість збільшити початкову ставку на лінію в 15 000 разів. Для зручності у грі можна активувати автоматичний режим оборотів.

Ігровий автомат на реальні гроші Марко Поло доступний у режимі нон-стоп на офіційному сайті казино та на будь-якому з актуальних його зеркал.

ToTop