1. Ігрові автомати>
  2. Бездепозитний бонус за реєстрацію>
  3. Super Lucky Frog

Super Lucky Frog – ігровий слот з магічними бонусами

Грати на гроші

Super Lucky Frog – ігровий автомат з відмінною графікою, простими правилами гри і величезним потенціалом. Розроблена ця модель компанією NetEnt за мотивами японської манги, яка в свою чергу стала вільним переказом популярних японських казок. Вперше віртуальний слот Удачлива Жаба був представлений гравцям в липні 2007 року. Гемблери миттєво оцінили апарат, і він увійшов до числа найбільш популярних ігрових моделей з накопичувальними призами. Варто відмітити, що в цьому онлайн-автоматі можна виграти не один, а одразу три джекпоти. Також, він користеється велкою популярністю серед ігрових залів — саме на цей слот часто можна отримати бездепозитні бонуси за реєстрацію.

Початок гри в основному раунді

Перед запуском обертів віртуальних барабанів необхідно визначити, скільки ліній виплат (з двадцяти п’яти) буде активовано в грі. На кожну активну лінію приймається від однієї до чотирьох ігрових монет. Їх номінальну вартість гравець має можливість попередньо відрегулювати. Максимальна ціна одного раунду становить 100 монет. Налаштування можна змінювати в будь-який момент ігрового процесу. Для запусків допустимо обирати автоматичний або ж ручний режим.

Згідно з правилами ігрового автомату, виграш гравцеві принесуть три і більше символів одного виду, якщо вони займуть послідовні комірки на одній активній лінії. Однак враховуються лише ті комбінації, котрі починаються на першому барабані. Сума призових формується при множенні ціни лінії на виграшний коефіцієнт символа (в середньому від 2 до 7500). Волатильність віртуального апарата висока, ігровий цикл довгий.

Призові можливості особливих символів

У віртуальному автоматі Супер Лаки Фрог поряд зі звичайними іконками зустрічаються три спеціальні символи, які відрізняються від базових особливими призовими можливостями:

  • Вайлд (лісовий ельф) – опинившись у відповідній позиції, замінює всі символи з базового набору. Утворює власні комбінації (від двох до п’яти штук) з найвищою оплатою в 5-7500 ставок;
  • Скаттер (маленька фея) – оплачується в будь-яких комірках на ігровому полі (від двох одиниць) в розмірі 2-400 загальних ставок. За три-п’ять Скаттерів геймер отримує в подарунок серію призових фріспінів;
  • Бонус-символ (жаба) — має значення тільки при випаданні від трьох штук і лише на активній лінії. Запускає призовий оберт Колеса Фортуни.

Бонусна гра ігрового апарата: шанс зірвати джекпот

Віртуальний апарат, який був створений за мотивами японських легенд, пропонує два шикарних бонуси. По-перше, це 10-30 безкоштовних фріспінів з можливістю їх продовження, які дарують потрійний прибуток, отриманий в призовій грі. По-друге, моментальні виплати великого розміру, які можна здобути в Колесі Фортуни. Як і всі інші ігрові моделі з прогресивним джекпотом, слот Super Lucky Frog наділений середнім рівнем RTP (показник повернення ставок) – 93%. Але досвідчені гравці знають, що отримати будь-який накопичувальний приз можна тільки у грі з реальними ставками на гривні.

ToTop