1. Ігрові автомати »
  2. Скачати ігрові автомати »
  3. Wild Rockets

Wild Rockets – феєрверковий слот з вибуховими призами для Андроїд і iOS

Грати на гроші

Дуже нестандартний ігровий апарат під назвою Wild Rockets представила компанія NetEnt восени 2012 року. Слот вирізняється нестандартним розміром екрана і відсутністю класичних ліній виплат. Замість них у грі запропоновано збирати призові комбінації за 720 шаблонами. Цікава також тематика ігрового автомата – піротехніка та феєрверки, які дуже люблять запускати головні персонажі. Не обділений віртуальний слот Шалені Ракети і бонусними опціями. Гравці мають можливість виграти 50 призових фріспінів, а у звичайній грі Wild-символ здатний немов ракета вертикально злетіти по барабану і запалити нову призову комбінацію.

Основні правила та функціонал онлайн-гри на мобільному

На початку гри в слоті гравців ймовірно здивує незвичайний екран. Онлайн-автомат Wild Rockets має на ігровому полі стандартні 5 барабанів, але вони різної висоти. Перший і п’ятий вміщають по 3 символи, другий і четвертий – по 4, а центральний (третій) – 5 символів. Власне, ігрове поле є свого роду трикутником, на якому обертаються барабани з символами.

Виграші нараховуються за складені призові комбінації. Формуються вони не на звичних лініях виплат, а за схемами виграшу (ways to win). Комбінації формуються зліва направо і навпаки, і обов’язково мають починатися з крайнього барабана. Для створення призової послідовності символів треба, щоб на сусідніх барабанах знаходилися однакові зображення, а їх розміщення на вертикалі ролі не грає. Всього слот має 720 можливих варіантів призових комбінацій. Ознайомитися з прикладами схем виграшу, а також вартістю всіх комбінацій можна у вкладці «Paytable».

В онлайн-апараті на мобільному пропонується ставити на кон від 0.5 до 100 євро. Максимальний виграш в Wild Rockets становить 480 тисяч монет. При максимальній ставці виграш може сягати 24 тисяч монет. Регулювання ставки здійснюється за допомогою перемикачів «Level» та «Coin Value».

Особливості спеціальних символів слота

Окрім стандартних ігрових символів гра Божевільні Ракети містить ще 2 особливих:

  • Wild — 3 червоні ракети;
  • Scatter — зелена коробка з салютами.

Спецсимвол Wild відіграє функцію джокера, тобто замінює будь-які зображення базові символи (за винятком Scatter). Також він має незвичну особливість: розширюється вгору або вниз по барабану, перетворюючи все зачеплені ракетою зображення в Wild-символи. З’являється Вайлд лише на 2, 3, 4 барабанах.

Scatter може випадати в будь-яких позиціях на екрані. При появі від трьох до п’яти таких знаків гравець отримує виграш (ставка помножена на бонусний множник) і серію безкоштовних обертів.

Бонусна гра: як отримати в подарунок фріспіни

Чим більше Скаттерів з’явиться на екрані, тим більше ростиме бонусний множник ставки і збільшуватиметься кількість безкоштовних обертів:

  • 3 Scatter — множник ×2 та 10 призових фріспінів;
  • 4 Scatter — множник ×20 і 20 безкоштовних обертів;
  • 5 Scatter —множник ×200 та 50 freespins.

Множник спрацьовує тільки перший раз, коли в основній грі випадають символи Скаттера. Фріспіни же йдуть зі стандартними виграшними коефіцієнтами згідно з таблицею виплат. Під час бонусних запусків барабанів можуть випасти нові Scatter-символи, які додадуть певну кількість фріспінів, якщо на екрані з’явиться необхідна їх кількість. Спецсимвол Wild у призовому раунді діє так само, як і у звичайній грі.

Зіграти в азартний ігровий слот Wild Rockets на реальні грошові ставки можна відвідавши офіційний сайт казино, або актуальне робоче дзеркало.

ToTop