1. Ігрові автомати>
  2. Скачати>
  3. Wild Water

Ігровий автомат Wild Water для телефона

Грати на гроші

Wild Water – це перший ігровий автомат на Андроїд присвячений серферам. Реліз цієї гри відбувся в 2014 році – свою роботу представили розробники компанії NetEnt. Слот вражає якістю графіки і нетривіальними правилами гри. Якщо вам до вподоби тематика 70-х і оригінальні ігрові апарати, онлайн автомат Дика Вода напевно припаде вам до душі. З нововведень в грі реалізований нестандартний розмір символів (базові можуть сягати висоти барабана) і завдання зібрати зображення відразу всіх персонажів гри на екрані. Також симулятор пропонує безкоштовні фріспіни з бонусами. Правила автомата хоч і незвичні, проте досить прості, щоб отримувати задоволення від гри з перших же спінів.

Запуск гри та налаштування ігрового процесу

Стандартні раунди відбуваються за стандартними правилами. Для отримання виграшу потрібно зібрати на екрані комбінацію з кількох однакових символів на активній лінії виплат. Автомат Wild Water пропонує для азартної гри 5 барабанів та 20 призових ліній. Виграшні комбінації повинні нараховувати від трьох однакових картинок і починатися з першого барабана.

На кожен спін можна поставити від 0.2 до 100 доларів (або еквівалент в іншій валюті). Базові символи в грі виконані у вигляді серферів. Кожен такий символ може поміститься на ігровому екрані повністю або частково. На формування виграшних комбінацій це не впливає. Але зібрані 5 повних зображень подарують гравцеві крутий приз – множник ×20 ставки. А за 5 повних зображень різних персонажів, що одночасно зафіксувалися на ігровому полі, геймер отримує виграш у 200+ разів більший за розмір ставки.

На панелі управління розміщені такі регулятори та кнопки для зміни ігрових налаштувань:

  • центральна клавіша запускає спін;
  • «Level (1-10)»  регулює рівень ставки;
  • «Coin Value» встановлює номінальну вартість однієї монети;
  • «AutoPlay» — автоматичні запуски обертів барабанів;
  • «MaxBet» — максимальна ставка в один клік.

Максимальний виграш у слоті становить 40000 монет, що в реальних грошах можна прирівняти до 20000 доларів США.

Функції спеціальних символів слота

Щоб урізноманітнити ігровий процес розробники з NetEnt додали в азартну гру 3 спеціальних символи з особливими бонусними властивостями:

  • Wild — акула;
  • Scatter — відважний серфер;
  • найдорожчий символ у грі — дівчина-серфер.

Wild виконує свою класичну функцію в слоті: замінює будь-які базові зображення (крім Scatter) для створення додаткових комбінацій. Scatter оплачується при появі 3-5 штук на будь-яких позиціях ігрового поля. Також 3-5 символів Скаттера дарують гравцю 15, 30 або 60 фріспінів (в залежності від кількості Scatter-символів на екрані).

Дівчина-серфер на тлі заходу сонця є найціннішим зі звичайних символів. П’ять таких зображень на активній лінії подарують гравцеві 2000 монет. Всі спеціальні символи мають розмір в 1 комірку.

Особливості бонусної гри у віртуальному апараті

За 3, 4 або 5 Скаттер-символів щасливчику нараховується 15, 30 або 60 безкоштовних обертів барабанів по його останній ставці в звичайній грі. Під час фріспінів Wild буде наділений додатковою бонусною опцією: символ з акулою розширюється на всю вертикаль, даруючи гравцеві ще більше можливостей для виграшу.

Також у бонусному раунді повторна поява на полі спецсимвола Scatter подарує додаткові призові фріспіни. Спробувати виграти freespins і випробувати слот Wild Water онлайн можна на офіційному сайті казино.

ToTop