1. Ігрові автомати »
  2. Скачати ігрові автомати »
  3. Island

Ігровий апарат Island – класика від Igrosoft

Грати на гроші

Ігровий апарат Island, який був створений спеціалістами російського бренду Igrosoft, працював ще в реальних казино зі справжніми ігровими автоматами. Сьогодні він представлений на офіційному сайті віртуального клубу в онлайн-режимі. Головний герой гри – прототип Робінзона Крузо, який живе на безлюдному острові. Загальний фон ігрового поля виконаний у вигляді безкрайнього океану, а на символах зображені черепаха, чайка, штурвал, консервна бляшанка, порожня пляшка. За допомогою зібраної комбінації з такими картинками можна виграти до 5 000 ставок. Стандартні спіни розбавляються «ризик-грою» та двома бонусними раундами.

Як налаштувати слот для азартної гри на Андроїд і iOS

Як і більшість онлайн-автоматів від Igrosoft, ця модель оснащена п’ятьма барабанами і дев’ятьма лініями. Геймер може задіяти будь-непарне число призових ліній, на кожну з яких ставиться до 25 кредитів. Після вибору ставки запускаються оберти барабанів на екрані.

В результаті спіна на екрані у секторах зупиняться 15 картинок. Якщо мінімум три з них випали на будь-якій активній смузі, починаючи з крайнього лівого барабана, гравець отримує грошовий виграш. Його розмір залежить від ставки на лінію і спеціального множника символа в таблиці. Максимальний виграш розміром в 5 000 ставок нараховується за п’ять фірмових логотипів.

Геймери можуть ризикнути виграшем в додатковому раунді, який нагадує гру «Орел або решка». За правильно відгадану сторону монети видається подвоєна виплата, а гравець може запустити гру вдруге. Невдалий вибір анулює ставку. Можливість розіграшу прогресивного джекпоту відсутня, але у грі доступні автоматичні спіни.

Це один із тих слотів, які найзручніше грати у скачаному додатку ігрових автоматів на гроші

Спеціальні символи у віртуальному апараті

Додаткові функції в азартній грі активуються такими спеціальними символами, що мають особливі призові властивості:

  • Wild – його роль виконує зображення дельфіна з написом «Joker». Комбінації з ним приносять до 2 000 ставок по лінії. Вайлд може замінити будь-який стандартний символ задля створення нового результативного поєднання;
  • Bonus-символ – піктограми з зображенням острова посеред океану запускають призовий раунд.

Бонусні ігри та призові виграші в автоматі

У першому раунді головному герою потрібно переплисти затоку на саморобному плоту. У воді з’являються п’ять плавців хижих акул. Геймеру необхідно вибирати їх в будь-який послідовності. Якщо вибір припав на дельфіна, нараховується виграш. Плавець акули завершує раунд. Максимальний виграш у цьому раунді – 187 500 кредитів. Якщо за всіма вибраними плавниками виявилися дельфіни, активується другий етап призової гри. У ньому герой з’являється на острові між двома пальмами з підвішеним шматком м’яса на кожній. Правильний вибір м’яса приносить до 500 загальних ставок.

Острів – це цікавий ретро-слот з тематичними бонусними опціями. У азартній грі можна виграти до 187 500 кредитів, а ризикований раунд дозволяє подвоїти будь-яку виплату. Теоретичний показник повернення ставок гравцю – 95%.

Якщо зважилися зіграти в онлайн-автомат, отримуйте не тільки задоволення від класної гри, але й реальні грошові призи та виграші!

Рекомендуємо звернути увагу на новішу версію ігрового автомату Island 2 – делюкс-версія популярного слота

ToTop